Diep.io Team Dm Takım Modu,Diep.io Team Dm Takım Modu oyunu,Online Oyunlar,Oyun

Diep.io Team Dm Takım Modu,Diep.io Team Dm Takım Modu oyun,Diep.io Team Dm Takım Modu oyna,Diep.io Team Dm Takım Modu oyunu ,Diep.io Team Dm Takım Modu oyunlari

Source: Diep.io Team Dm Takım Modu,Diep.io Team Dm Takım Modu oyunu,Online Oyunlar,Oyun

Diep.io Team Dm Takım Modu,Diep.io her geçen gün kendini yenileyerek yeni bir özellik daha oyuna ekliyor.Böylece kendini sürekli güncelleyerek Diep.io severleri de memnun etmiş oluyor.Diepio artık takım modunu oynayabiliyorsunuz. Diep.io Team Dm Takım modu özelliği ile oyun daha fazla ilgi göreceğe benziyor. Sırada ise arkadaşlarımız ile beraber oynayabileceğimiz diep io party modunun çıkması olacaktır.
Diep.io Team Dm Takım Modu Nasıl Oynanır?
Tank.io yada Diep.io takım modunda iki taraf bulunuyor. Birisi kırmızı takım, diğeri ise mavi takım. Oyun sizi rastgele bir takıma atıyor ve oyuna başlıyorsunuz. Takım arkadaşlarınız size zarar veremiyor. Rakip takımdaki oyuncuları yok edebiliyorsunuz.Oyunda güvenli bölgeler bulunuyor. Her takımın oyuncuları bu bölgede ölümsüz oluyorlar. Bu bölgeler haritaların en köşelerinde bulunuyor. Oyunda artık takım olarak güçlü olan kişilere karşı gelebilir. Küçük birlikler halinde ordu kurabilirsiniz.Team DM modunu açabilmek için TAB tuşuna basmanız gerekiyor. Tab tuşu ile isterseniz FFA modu istersenizde Takım modunu seçip oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyunun bu modunda oynamanın en zevkli yanı gurup halinde saldırmak fakat saldırıya da uğrayabilirsiniz unutmayın.

oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  AWSD   tuşları ile oynanır.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s