Slither.io Pvp,Slither.io Pvp oyunu,TABLET iPad iPhone Oyunları,Oyun oyunoyna.tv.tr

Slither.io Pvp,Slither.io Pvp oyun,Slither.io Pvp oyna,Slither.io Pvp oyunu ,Slither.io Pvp oyunlari,online oyunlar,çoklu oyuncu oyunlar,rekorlu oyunlar,yılan oyunları

Source: Slither.io Pvp,Slither.io Pvp oyunu,TABLET iPad iPhone Oyunları,Oyun oyunoyna.tv.tr

Slither.io Oyunu Nedir ve Nasıl OYnananır?
Slither.io Pvp,dünya genelinde oynanan ve çok sevilen yılan oyunlarının en güzeli Slither.io.İlk Amerika oyun kullanıcılarının oynamaya başladığı Slitherio pvp server yeni versiyonu çok kısa zamanda geniş kitlelere ulaştı.Oyun için gelişmeleri oyunoyna.tv.tr sitesinden takip edebilirsiniz.Slither.io Private Server Son zamanların en çok rağbet görmeye başlayan tarayıcı oyunu olarak göze çarpmaktadır.Slitherio oyununun orjinalini sitemizden deneyebilirsiniz.Slither.io Pvp serveri ile çeşitli modları bulacaksınız. Slither io lag sorununu çözmek için ilk bilgisayarınızın iyi olması gerekir.İnternet bağlantınız ile alakalı gecikmeleri kontrol edin. Lag sorununu çözmek için diğer sekmeleri kapatın. Slither io nasıl oynanır? fare mouse ile,solucanın dönmesini fare ile kontrol edin.Solucanı hızlandırmak için üzerine tıklayın. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. tuşları ile oynanır.
Slither.io en çok oynanan oyunlardan olan Agar.io oyununu tahttan indireceğe benziyor.Yaklaşık bir yıl önce piyasaya çıkan Agario oyununa çok büyük bir rakip.Çok yakında slitherio oyunu bu dengeyi bozup tahta oturabilir.Hep birlikte ilerleyen günlerde bu durumu göreceğiz.Oyunun tıpkı agario gibi Slither.io İOS ve Slither.io Android uygulamalrı bulunuyor
Slither.io oyunu Nasıl Ortaya Çıktı?
Sorusunun cavabını şöyle özetleyebiliriz.Bir sene önce piyasa çıkan çok kısa sürede tüm dünyaya yayılan Agario oyunu ile eski Nokia 3310 yılan oyununun muhteşem bir şekilde harmanlanmasıyla ortaya çıkan süper bir oyun.Böylelikle hem orta yaş kuşağın boş vakitlerinde oynadğı yılan oyunu hem de günümüz neslinin severek oynadığı Agario oyunu aynı platformd buluşmuş oldu.Artık baba ve oğul,anne ile kız farklı yaş gurupları bir araya gelip ailece Slither.io oyunu oynayabilirler.Oyun aynı zamanda dünya çapında oynana çok oyunculu bir oyun.Hafızalarınızı biraz yoklarsanız orta yaş gurbu bu oyuna çok da yabancı sayılmaz.Hatırlaınız mı?Evet Nokia 3310 çok sağlam asla yok edilemez hala böylesi üretilemedi! Nokia 3310 bir zamanların en kral telefonuydu.Hey gidi günler hey!Tabii o zamanlar teknoloji ve oyun dünyası bu kadar zengin değildi.
Telefon sahibi insanların boş zamanlrada vakir geçirebileceği en lüks oyun Yılan oyunuydu.Bilmem hatıladınız mı?Eveet dediğinizi duyar gibiyim! İşte yıllar geçti teknoloji ile nostalji buluştu.Bu iki buluşmadan muhteşem bir oyun Slither.io doğdu dersek herhalde yanlış omaz.Şimdi yeni nesi bu oyunu nasıl karşılayacak?
Slitherio oyunun kullanıcılar tarafından çok sevilmesindeki sebeplerden biri oyun mantığının çok basit olması oldu.Oyunda temel prensip başkasına yem olmadan büyümek.Büyürken de başkalrını kendine yem yapmak.Bunun dışında oyunu sevdiren kullanıcıların kendisi oldu.Bazı Slithr.io oyuncularının ortaya çıkardığı görüntüler muhteşem oldu.Bundan sonraki günlerde de çok orjinal görüntülerin çıkacağını sinyallerini verdiler.

Slither.io.Oynama Teknikleri
İlk başladığınızda küçük bir solucan olarak oyunda yerinizi alacaksınız.Harita üzerindeki besinleri yiyerek büyümeye başlayacaksınız.Etrafınızda dolaşan diğer rakip solucanlara sakın değmeyin yoksa ölürsünüz.Solucanınızı mouse(fare) hareket ettirerek yön değiştirin.Fare(mouse)nin sağ ve sol tuşlarına birlikte basarsanız yada solucanınızın üzerine basılı tutarsanız hızlı gidersiniz.Ancak bu durumda solucanın boyu git gide kısalacak unutmayın.O yüzden hızınızı gerektiği yerlerde artırmaya dikkat edin.Oyuna yeni başladığınızda diğer solucanları yemek yerine yemleri yiyerek ve kaçarak boyunuzu uzatmaya çalışın.Boyunuz yeterince uzadığında rakip oyuncuları çember içinde sıkıştırıp yiyin.Oyun ilk başladığında ortalık karışık ise haritanın sakin yerlerinde takılın büyümeye çalışın.Kalabalıktan kaçamadıysanız dik hareket etmeye çalışın.Karışık ortamdaki yağmalamaya tam vaktinde diklemesine girdiyseniz size saldıranlar ölür ve hemen onları yiyin.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s