Slither.io Skin,Slither.io Skin oyunu,TABLET iPad iPhone Oyunları,Oyun oyunoyna.tv.tr

Slither.io Skin,Slither.io Skin oyun,Slither.io Skin oyna,Slither.io Skin oyunu ,Slither.io Skin oyunlari

Source: Slither.io Skin,Slither.io Skin oyunu,TABLET iPad iPhone Oyunları,Oyun oyunoyna.tv.tr

Slither.io Skin,yeni bağımlılık adayı Slitherio oyunoyna.tv.tr de bedava ücretsiz oynayın.Agario yolunda giden ancak daha basit ve sürekli oynamak isteyeceğiniz bir oyun.Oyun severler tarafından yeni yeni keşfedilen oyun çok beğenileceğe benziyor.Oyunda amacınız en büyük solucan yada yılan olmaya çalışmak.Oyun hakkında ipuçlarını hileleri öğrenmek için Online oyunlar kategorisini tıkla.Slither.io Hile bölümünü oku SLİTHER:İO Hileleri.Basit, renkli, eğlenceli,çok oyunculu,dünya çapında oynanabilen,rekorlu bu harika oyun ve daha fazlası oyunoyna.tv.tr de sizlerle.Oyuna başlamak için bir kullanıcı adı girin ve oyuna başlayın.Solucan hareketlerini mouse ile yapın.Hızlanmak için farenin sağ sol tuşlarına beraber basın.Hızın artarken boyun kısalacak unutma.
oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.
 
Oyun Dünyasına Virüs gibi Yayılan Oyun Slither.io
Slitherio oyunun kullanıcılar tarafından çok sevilmesindeki sebeplerden biri oyun mantığını çok basit olması oldu.Oyunda temel prensip başkasına yem olmadan büyümek.Büyürken de başkalrını kendine yem yapmak.Bunun dışında oyunu sevdiren kullanıcıların kendisi oldu.Bazı Slithr.io oyuncularının ortaya çıkardığı görüntüler muhteşem oldu.Bundan sonraki günlerde de çok orjinal görüntülerin çıkacağını sinyallerini verdiler.Dünya çapında oynayabileceğiniz oyun çok sevilecek bağımlılık yapacak türden.Büyük küçük her yaştan oynayabileceğiniz Slither.io oyunun tüm versiyonlarını oyunoyna.tv.tr de bedava oynayabilirsiniz.Slither.io oyunu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını da sitemizde bulabilirsiniz.
Slither.io Oyunu Hakkında Merak Edilenler
1-Slither.io oyununda renk nasıl değiştirilir?
2-Slither.io oyununda Skins dödürme nasıl yapılır?
3-Slither.io oyunu hileleri nelerdir?
4-Slither.io oyunu nasıl oynanır?


Merak Edilen Soruların Cevapları
1-Oyun ekranı açılınca ekranın sol alt köşesinde solucan resmi göreceksin.Resime tıkladığında solucan seçenekleri karşına çıkacak.İstediğin solucan resmini seçmek için oklara basarak seçenekleri görebilirsin.
2-Solucan ve renk seçimini yaptıktan sonra kutucuğa bir kullanıcı adı girmelisin.Oyun dünya çapında oynanan çok oyunculu bir oyun.Yazdığın isim ile kendini yada arkadaşalrın seni takip edebilir.
3-Ekranın sağ alt köşesinde radara benzer bir yuvarlak kutut göreceksin.İçindeki beyaz nokta senin harita içi konumunu gösteriyor.Diğer küçük noktalar haritadaki kalabalık yada sakin yerleri işaret ediyor.
4-Bu haritayı kullanarak rakip solucanlardan kaçabilirsin.Arkadaşların ile oynuyorsan yerini onlara tarif edebilirsin.Haritanın ortası genellikle çok kalabalık oulyor unutma!

5-İlk başladığınızda küçük bir solucan olarak oyunda yerinizi alacaksınız.Harita üzerindeki besinleri yiyerek büyümeye başlayacaksınız.Etrafınızda dolaşan diğer rakip solucanlara sakın değmeyin yoksa ölürsünüz.
6-Solucanınızı mouse(fare) hareket ettirerek yön değiştirin.Fare(mouse)nin sağ ve sol tuşlarına birlikte basarsanız yada solucanınızın üzerine basılı tutarsanız hızlı gidersiniz.Ancak bu durumda solucanın boyu git gide kısalacak unutmayın.O yüzden hızınızı gerektiği yerlerde artırmaya dikkat edin.
7-Oyuna yeni başladığınızda diğer solucanları yemek yerine yemleri yiyerek ve kaçarak boyunuzu uzatmaya çalışın.Boyunuz yeterince uzadığında rakip oyuncuları çember içinde sıkıştırıp yiyin.
8-Oyun ilk başladığında ortalık karışık ise haritanın sakin yerlerinde takılın büyümeye çalışın.Kalabalıktan kaçamadıysanız dik hareket etmeye çalışın.Karışık ortamdaki yağmalamaya tam vaktinde diklemesine girdiyseniz size saldıranlar ölür ve hemen onları yiyin.

 9-Sizden küçük solucanları çember içine alarak sıkıştırıp yiyin ama çok küçük solucanlarla vakit kaybetmeyin.Size paralel gelen solucanlar bir müddet sonra kıvrılacaklardır.İyi bir zamanlama ile onları öldürebilsirsiniz.
10-Kendi etrafında iyice kıvrılıp çanaklaşmış bir yılan varsa kapladığı alan da küçükse sizde de onu sarabiliyorsananız fırsatı kaçırmayın.Hemen etrafını dolaşıp sarın sıkıştırıp yiyin. 6.Hile:Herkesin birbirini yediği karışık ortamlarda sakın hızlı hareket etmeyin.Bu durumda sakin hareket edip etraftaki yemleri yada yağmalrı yemeğ çalışın. 7.Hile:Haritanın ortası genellikle tehlikelidir.10.000 puanın üstüne çıkınca ortada fazla dolaşmayın.Haritanın kenarlarında takılın.
11-Slither.io oyunlarını Online oyunlar kategorisine tıklayarak oynayabilirsiniz. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s